admin's blog

Odkaz Portál Olomouc v České televizi

V souvislosti s vysíláním Olomouckého baroka v České televizi, se objevil v odkazech tohoto pořadu odkaz na Portál Olomouc. Velice mě potěšilo, že Portál Olomouc je vnímán jako důvěryhodný zdroj v oblasti památek Olomouce. 

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10353942895-olomoucke-baroko/

Přidejte si vlastní akci

Portál Olomouc nabízí našim návštěvníkům možnost přidat na http://spqo.cz vlastní akci. Pokud chcete dát vědět o chystaném programu, sportovním utkání či zábavné akci, máte možnost upozornit přes 600 návštěvníků denně a to zdarma!

Proces je velice jednoduchý. Kliknete na tuto adresu http://kalendar.spqo.cz/month.php a následovně klikněte nalevo nahoře na „Události“. Potom na „Add New Event“. Do kolonky „stručného popisu“ vložíte název a do „detailního popisu“ detail o akci. Do kolonky „Location“ napíšete, kde se akce koná. Vyberete datum a pokud chcete vložit i přesný čas, klikněte na „nenačasovaná událost“ a změníte ji na „načasovanou událost“. Kliknete na „uložit“ a akce se vám objeví jak v kalendáři akcí, tak v boxíku „Zpravodajství z Olomouce“ na http://spqo.cz

Přejeme vám mnoho návštěvníků na vaších akcích.

Virtuální model Olomouce

RSS Portál Olomouc

Navštivte stránku RSS Portál Olomouc a přečtěte si, co se v Olomouci píše. 

Cloud Zoom na SPQO

Portál Olomouc začal využívat javascriptovou utilitku Cloud Zoom na přibližování fotografií.

Kostel sv. Mořice

Portál Olomouc dosáhl pageranku 5

Portál Olomouc dosáhl v hodnocení stránky ve vyhledávači Google číslo 5. Ve vyhledávači SeznamuCz dosáhl Portál Olomouc číslo 70.

Letecké fotografie kostela sv. Kateřiny

Do článku Kostel sv. Kateřiny jsem vložil letecké snímky kostela a kláštera.  Děkujeme firmě Mofs.cz za poskytnutí fotek. 

Okna kostela Zvěstování Páně

Do článku Kostel Zvěstování Páně jsem vložil fotky zdobených oken.  Děkujeme firmě Mofs.cz za poskytnutí fotek. 

Partnerské weby: - Arménský Dům - Portál Antika - Dobrá čajovna Olomouc - Divadlo Tramtarie - www.jirkapanek.cz - Arcidiecézní muzeum Olomouc  - MOF´s - Dům dětí a mládeže Olomouc - Poznávej.eu - Masáže,dárky,zážitky - Katalog ověřených kempů v ČR a SR - Koupaliště - Pohlednice Olomouc - Umělecký fotograf Kamil Vykopal - Moravské divadlo Olomouc - Akce v Olomouci - Arcibiskupský palác v Olomouci
Syndicate content

        

Kadidla a Vykuřovadla

Kadidla a Vykuřovadla

Google Translate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Počasí pro Olomoucko

Novinky z vašeho města

Chcete být informováni o aktuálním dění ve vašem městě? Přihlaste se k odběru novinek z Portálu Olomouc!

Marek Čejka - Blízký východ