Divadlo hudby Olomouc

Divadlo hudby

Co zde najdete

  • divadlo pro děti i dospělé, loutkové divadlo, koncerty
  • tematicky zaměřené plesy (Noc na Titanicu, Růžový ples, Ruský ples, Magický  ples, Hvězdný ples)

Začátky představení

Různé. Viz program.

Vstupné

50 - 200 Kč

Pokladna (Denisova 47, tel. +420 585 223 565, divadlohudby@divadlohudby.cz) je otevřena vždy v úterý a ve středu v 16:00 - 18:30 hod. a hodinu před představením. 

Divadlo vzniklo v roce 1968 jako pobočka pražského Divadla hudby. Jméno „Divadlo hudby“ je dnes už spíše jen dědictvím minulosti, protože hudební představení jsou tu v menšině. Olomoucké Divadlo hudby se zaměřuje především na alternativní kulturu a scénu, poskytuje prostor různým hostujícím (i studentským a amatérským) souborům, vlastní herecký kolektiv nemá. 

Divadlo má sál pro 120 diváků, kde pořádá divadelní, literární, výtvarné a v malé míře i hudební akce pestrého charakteru, od tradičních až po krajně výstřední. Velkou část své pozornosti zaměřuje na děti, pro které nejméně jednou za měsíc organizuje loutkové divadlo. 

Doprava

Muzeum se nachází v těsném sousedství Náměstí Republiky. Zavezou vás sem tramvaje číslo 2, 4 a 6. Stačí vystoupit na zastávce Nám. Republiky a vrátit se pár desítek metrů ve směru do centra. Pokud raději chodíte, dojdete sem z Horního náměstí přes ulici Ostružnickou nebo Ztracenou a ulicí Denisovou asi za 15 minut.

Kontakt

Adresa: Denisova 47, Olomouc, 779 00  
Telefon: +420
585 223 565
E-mail: divadlohudby@divadlohudby.cz
Web: http://www.divadlohudby.cz

Partnerské weby: - Arménský Dům - Portál Antika - Dobrá čajovna Olomouc - Divadlo Tramtarie - www.jirkapanek.cz - Arcidiecézní muzeum Olomouc  - MOF´s - Dům dětí a mládeže Olomouc - Poznávej.eu - Masáže,dárky,zážitky - Katalog ověřených kempů v ČR a SR - Koupaliště - Pohlednice Olomouc - Umělecký fotograf Kamil Vykopal - Moravské divadlo Olomouc - Akce v Olomouci - Arcibiskupský palác v Olomouci

        

Kadidla a Vykuřovadla

Kadidla a Vykuřovadla

Google Translate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Počasí pro Olomoucko

Novinky z vašeho města

Chcete být informováni o aktuálním dění ve vašem městě? Přihlaste se k odběru novinek z Portálu Olomouc!

Marek Čejka - Blízký východ