Dům dětí a mládeže Olomouc

Dům dětí a mládeže Olomouc je příspěvková organizace s právní subjektivitou zřizovaná Olomouckým krajem. Jejím posláním je vytvářet podmínky dětem a mládeži pro aktivní trávení volného času, umožnit zájemcům seberealizaci prostřednictvím svých koníčků a to jak na úrovni zábavné a oddechové, tak i vrcholové.

DDM Olomouc podporuje rozvoj talentů a poskytuje jim i možnosti prezentace a porovnání výsledků jejich činnosti na přehlídkách a soutěžích. Zařízení poskytuje zázemí pro setkávání a aktivity sdružení a spolků věnujících se dětem a mládeži.

Dům dětí a mládeže Olomouc je v Olomouci jediným profesionálním zařízením pro volný čas dětí a mládeže. Během školního roku nabízí téměř 90 kroužků v oblasti hudby, výtvarné výchovy, ekologie a přírodovědy, sportu a tance, techniky a dalších. Nejen pro děti a mládež pak nabízí letní tábory a pobytové kurzy, odpolední, víkendové a prázdninové akce, otevírá další prostory pro ty, kteří se chtějí věnovat svým koníčkům bez přímého dozoru dospělých (in-line areál, dětské hřiště).

DDM Olomouc provozuje ubytovnu, dvě turistické základny, Informační centrum mládeže, vlastní galerii, pořádá odborná soustředění, školení a semináře… V současné době zaměstnává téměř 17 pedagogických pracovníků, kteří se spolu s téměř stovkou externistů a dobrovolníků starají o kvalitní realizaci "volného času na přání pro všechny".

Od roku 2002 je DDM Olomouc pověřen Krajským úřadem Olomouckého kraje pořádáním okresních a krajských kol soutěží a přehlídek vyhlašovaných MŠMT ČR.

Aktuální program

Kontakt

Adresa: Dům dětí a mládeže Olomouc, tř. 17. listopadu 47/1034, 771 74 Olomouc
Telefon: +420 585 223 233
Web: http://www.ddmolomouc.cz
E-mail: ddm@ddmolomouc.cz

Partnerské weby: - Arménský Dům - Portál Antika - Dobrá čajovna Olomouc - Divadlo Tramtarie - www.jirkapanek.cz - Arcidiecézní muzeum Olomouc  - MOF´s - Dům dětí a mládeže Olomouc - Poznávej.eu - Masáže,dárky,zážitky - Katalog ověřených kempů v ČR a SR - Koupaliště - Pohlednice Olomouc - Umělecký fotograf Kamil Vykopal - Moravské divadlo Olomouc - Akce v Olomouci - Arcibiskupský palác v Olomouci

        

Kadidla a Vykuřovadla

Kadidla a Vykuřovadla

Google Translate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Počasí pro Olomoucko

Novinky z vašeho města

Chcete být informováni o aktuálním dění ve vašem městě? Přihlaste se k odběru novinek z Portálu Olomouc!

Marek Čejka - Blízký východ