O čem se mluví

warning: Creating default object from empty value in /home/spqocz/public_html/modules/taxonomy/taxonomy.pages.inc on line 33.

Masné krámy v rekonstrukci

Vydáno: 
Středa, 13. leden 2010

Již od prvních týdnů nového roku probíhá v Masných krámech v Olomouci rekonstrukce. Kritizovanou vietnamskou tržnici by měly brzy nahradit obchůdky, kavárny či cukrárny. Počítá se také s fitcentrem, horolezeckou stěnou nebo golfovým trenažérem. Více o Masných krámech.

Nová tvář Prioru

Obchodní dům Prior v ulici 8. května čeká rekonstrukce, která by se měla týkat nejen samotné budovy Prioru, ale také jejího blízkého okolí. Prior má podle plánu architektů získat novou odlehčenou fasádu. Všechna jeho podloubí zmizí a na jejich místě vznikne kavárna a další komerční prostory.

Na prostranství před blízkým kostelem svatého Mořice, který nyní funguje jako překladiště, skládka odpadků a nelegální parkoviště by měl vzniknout zelený a klidný kout. Projekt počítá s novým dlážděním a výstavbou letní terasy.

Líbí se vám plán na přestavbu Prioru? Svůj názor můžete vyjádřit zde.

Diskuze o Středoevropském foru v Olomouci

Muzeum umění Olomouc nedávno představilo veřejnosti projekt Středoevropského fora Olomouc a zejména vizualizaci architektonické studie, kterou vypracovali architekti Michal Sborwitz a Jan Šépka. Po svém zveřejnění vyvolal návrh mnoho polemik. Hodí se betonová moderní architektura do historického centra města?

Svůj názor můžete vyjádřit zde.

Partnerské weby: - Arménský Dům - Portál Antika - Dobrá čajovna Olomouc - Divadlo Tramtarie - www.jirkapanek.cz - Arcidiecézní muzeum Olomouc  - MOF´s - Dům dětí a mládeže Olomouc - Poznávej.eu - Masáže,dárky,zážitky - Katalog ověřených kempů v ČR a SR - Koupaliště - Pohlednice Olomouc - Umělecký fotograf Kamil Vykopal - Moravské divadlo Olomouc - Akce v Olomouci - Arcibiskupský palác v Olomouci
Syndicate content

        

Kadidla a Vykuřovadla

Kadidla a Vykuřovadla

Google Translate

English French German Italian Portuguese Russian Spanish

Počasí pro Olomoucko

Novinky z vašeho města

Chcete být informováni o aktuálním dění ve vašem městě? Přihlaste se k odběru novinek z Portálu Olomouc!

Marek Čejka - Blízký východ